joi, 30 iunie 2011

CG si NCG 30.06.2011

Bunaa!Vreau sa va arat cine a iesit ca NCG si CG.Sunt doua fete care par dragute de la prima privire sa ca spun numele lor:
Astazi ca NCG a iesit liginan.Sa ii aratam putina fercire pentru ea si sa o aplaudam

Iar ca CG a iesitr dominik1.Sa o felicitam si pe ea pentru ca e mare lucru sa iesi CG
                                                                                   Sper ca va placut postarea mea.Pupici

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu