Bunaa!Vreau sa va arat cine a iesit ca NCG si CG.Sunt doua fete care par dragute de la prima privire sa ca spun numele lor:
Astazi ca NCG a iesit liginan.Sa ii aratam putina fercire pentru ea si sa o aplaudam
Iar ca CG a iesitr dominik1.Sa o felicitam si pe ea pentru ca e mare lucru sa iesi CG
Sper ca va placut postarea mea.Pupici
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu