luni, 27 iunie 2011

Interviu cu fashionAly

missLittle_anne: Bunaa!
fashionAly: Bunaa!
missLittle_anne: Multumesc ca-mi acorzi acest interviu.
fashionAly: Nu ai pentrut ce!
missLittle_anne: De cat timp joci Stardoll?
fashionAly: Joc Stardoll cam de 2-3 luni.
missLittle_anne: Daca ai putea schimba ceva la Stardoll, ce ai schimba?
fashionAly: Pai daca as putea schimba ceva la Stardoll as schimba sa nu mai trebuiasca sa platim pentru a fi ss si sa nu aiba toate proastele accces la Stardoll.
missLittle_anne: Cu cn te intelegi mai bn, cu ss sau cu non'ss?
fashionAly: Pai cu non'ss pentru ca aproape toti cei ce sunt ss se dau mari si tari si fac pe smecherii. Unii vreau sa spun.
missLittle_anne: Ce parere ai despre noii bani, starcoins?
fashionAly: Mie chiar imi plac pentru ca la ceilalti puteam strange doar 5 pe zi si puetam pastra doar unul dar acum putem strange mai multi si-i pastram pe toti. In concluzie, imi plac noi bani, starcoins.
missLittle_anne: Asta a fost tot. Multumesc pentru timpul acordat.
fashionAly: Nu ai pentru ce!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu