Bunaa!Outfit-ul de azi contine:
O jacheta de la MISS SIXTY 26SD
O bluza EVENING FALLS 14SD
O pereche de colanti EVENING FALLS 14SD
O pereche de pantofi de la MISS SIXTY 14SD
duminică, 18 septembrie 2011
Outfit non SS
Bunaa!!!!Outfit-ul de azi contine:
Topul negru FALLEN ANGEL 40sc
O vesta alba FALLEN ANGEL 50sc
O pereche de blugi FALLEN ANGEL 60sc
O pereche de pantofi FALLEN ANGEL 50sc
Topul negru FALLEN ANGEL 40sc
O vesta alba FALLEN ANGEL 50sc
O pereche de blugi FALLEN ANGEL 60sc
O pereche de pantofi FALLEN ANGEL 50sc
vineri, 16 septembrie 2011
Asa Da,Asa Nu
Asa da,Asa nu
Lumanari
1)Dute la un proxy:
2)In bara de URL copiaza link-ul:http://www.stardoll.com/
3)Dai ENTER
4)LOgheaza-te pe SD
4)LOgheaza-te pe SD
5)Acum schimba URL-ul de mai sus cu asta:;
6)Asteapta sa se incarce paginaUrs de plus
1)Dute la un proxy:
2)In bara de Url scrie:
http://www.stardoll.com/en/
3)Dai ENTER
3)Dai ENTER
4)Logheaza-te pe stardoll
5)Acum schimba Url-ul de mai dinainte cu asta:
6)Asteapta sa se incarce putin pagina.Dai GO sau ENTER
7)Lasa proxy-ul si dute pe SD normal.Ursuletul va aparea intr-o punga STARPLAZA in suita ta.
Rochie
1)Dute la un proxy:
2)In bara de URL scrie:
3)Dai ENTER sau GO
4)Logheaza-te pe Stardoll
5)Acum schimba URL-ul de mai devreme cu asta:
6)Dai ENTER COMPETITIE
7)Lasa proxy-ul si dute pe stardoll normal.Rochia va fi intr-o punga STARPLAZA in suita ta.
luni, 12 septembrie 2011
Outfit non SS
Ultimul outfit de azi este pentru scoalri:D
- O camasa de la Stardoll-50sc
- O fusta de la Stardoll-50sc
- O cravata rosie-20sc
- O pereche de pantofi de la Stardoll-40sc
Outfit SS
Bunaa!!!:)Outfit-ul de azi este format din[srry dar e prima oara cand voi mai pune cv de non SS:D]
- O Bluza de la Riviera cu 15 SD
- O Pereche de pantofi de la PPQ cu 20 SD
- O curea de la Bizou cu 40 sc[sczzz:D]
- O gentuta de la Bizou cu 12 SD
joi, 8 septembrie 2011
miercuri, 7 septembrie 2011
OUTIFT SS
hmmmmm.....Acest outfit este pentru SS-urile care vor STIL si PERSONALITATE
- O jacheta de la BIZOU-7sd
- o bluza de la MISS SIXTY cu 24
- o pereche de colanti de la BIZOU cu 6sd
- o pereche de pantofi de la MISS SIXTY cu 12sd
OUTFIT non SS
- Elegant
- Chic
- Simplu
- Acest outfit este format din:
- Un simplu top negru de la FALLEN ANGEL[dupa cum vedeti acest top este indispensabil]40sc
- o fusta crem...De la BASIC:D 40sc
- O pereche de strampi de la FALLEN ANGEL 30sc
- O pereche de pantofi de la BIZOU cu 80sc
- O curea de la BiZOU cu 20sc
marți, 6 septembrie 2011
Interviu cu surioara mea mi.io.ad
eu:de unde ai aflat tu de stardoll?
deea:de la tine:)
eu:Bine.Si ..cum ti se pare stardoll?
deea:frumos:)
eu:ce crezi despre cei de pe stardoll?
deea:ca nu ma voteaza:))
eu::)))))):)))):))))):))))
deea:De ce razi?
eu:....:))))
deea:mirirsule m-am plictisit
eu:si ce-mi pasa mie?eu tre sa termin interviul.
deea:bla bla bla bla...tu care ai zis ca astia dep e stardoll...
eu:gurita inchisa.stiti ceva.interviul e gata.Multumesc ptr atentie
deeea:ba nu-i gata!am ceva de zis
eu:NuUUUUUUUUUUU...........................UUUUUUUUUU
deea:miruna e o furacioasa:)))
eu:ce amuzanta esti:))))serios acumGATAAAAAAAAAAAAAAAA
deea:pam a duc sa ma joc.:P
eu:paa ramai acolo:))
Nu sunt hackerita stati linistiti .a trebuit sa scriu asta ca ma tragea de cap:)))
Ne mai vedem.Maine avem un interviu special pregatit de azi:*
bye:*:*:*
Interviu cu shobolan
http://www.stardoll.com/member/shobolan
miriso3
shobolan
Buna!
miriso3
Cum ti se pare stardoll?
Pai pt mine este ff important
ca am prieteni.
bun:)
Si printre pr aste te afl shi u
:X
miriso3
oo ms
:X
shobolanAm mintit?
miriso3
Nu dupa parerea mea
de unde ai aflat de stardoll?
De la o pr .Mi-a zis ca-i ff tare si sa incerc
miriso3:ai castigat vre un trofeu?
shobolan
Da
La jocuri da lam reciclat din greseala
miriso3
Bine
Mersi pentru interviu
:X
shobolan
:X
luni, 5 septembrie 2011
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



















