miercuri, 7 septembrie 2011

OUTIFT SS

hmmmmm.....Acest outfit este pentru SS-urile care vor STIL si PERSONALITATE
  1. O jacheta de la BIZOU-7sd
  2. o bluza de la MISS SIXTY cu 24
  3. o pereche de colanti de la BIZOU cu 6sd
  4. o pereche de pantofi de la MISS SIXTY cu 12sd
Asta a fost in sapt. asta!!!Byeee:X:X

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu