stardoll-my-fashioncom
vineri, 16 septembrie 2011
Asa da,Asa nu
Azi la Asa Da o avem pe :MissEve45.Am ales-o pe ea pentru k are o tinuta...simpla si frummy:XDeci:
O pereche de blugi stramti cu niste adidasi soooper;)
Si bluza e COOL
Deci Felicitari Eve ai de la mne un Asa da!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu