vineri, 16 septembrie 2011

Asa da,Asa nu



Azi la Asa Da o avem pe :MissEve45.Am ales-o pe ea pentru k are o tinuta...simpla si frummy:XDeci:






  • O pereche de blugi stramti cu niste adidasi soooper;)



  • Si bluza e COOL



Deci Felicitari Eve ai de la mne un Asa da!




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu