vineri, 16 septembrie 2011

Asa Da,Asa Nu



La ASA nu o avem pe AndreeaLauraFun.Pai...Are o rochie HB eleganta,cu o cravata tot HB mai go rock.Si adidasi roz?Cu ce se asorteaza???:-?hmmm....Andreea srry dar ai un Asa nu..Poate data viitoare...



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu