stardoll-my-fashioncom
vineri, 16 septembrie 2011
Asa Da,Asa Nu
La ASA nu o avem pe AndreeaLauraFun.Pai...Are o rochie HB eleganta,cu o cravata tot HB mai go rock.Si adidasi roz?Cu ce se asorteaza???:-?hmmm....Andreea srry dar ai un Asa nu..Poate data viitoare...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu