joi, 1 septembrie 2011



Hey ,fetelor am revenit !Astazi la Asa da da o vom avea pe andruska_1996 deoarece are un stil chic si culorile sun foarte bine asortate cu machiajul si accesorile!Tinuta ei este potrivita iesiri in parc alaturi de prietene!Bravo!Tine-o tot asa!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu