stardoll-my-fashioncom
joi, 1 septembrie 2011
Hey ,fetelor am revenit !Astazi la Asa da da o vom avea pe andruska_1996 deoarece are un stil chic si culorile sun foarte bine asortate cu machiajul si accesorile!Tinuta ei este potrivita iesiri in parc alaturi de prietene!Bravo!Tine-o tot asa!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu