stardoll-my-fashioncom
luni, 12 septembrie 2011
Outfit SS
Bunaa!!!:)Outfit-ul de azi este format din[srry dar e prima oara cand voi mai pune cv de non SS:D]
O Bluza de la Riviera cu 15 SD
O Pereche de pantofi de la PPQ cu 20 SD
O curea de la Bizou cu 40 sc[sczzz:D]
O gentuta de la Bizou cu 12 SD
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu