luni, 12 septembrie 2011

Outfit SS

Bunaa!!!:)Outfit-ul de azi este format din[srry dar e prima oara cand voi mai pune cv de non SS:D]
  • O Bluza de la Riviera cu 15 SD
  • O Pereche de pantofi de la PPQ cu 20 SD
  • O curea de la Bizou cu 40 sc[sczzz:D]
  • O gentuta de la Bizou cu 12 SD

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu