stardoll-my-fashioncom
miercuri, 7 septembrie 2011
Hello!Astazi la rubrica "Asa da" o vom avea pe Clara_Cant!
Are o tintuta potrivita pentru iesiri in oras!Geanta eleganta o poate inlocui cu una sport!Bravo!Cara esti o adevarata fashionista!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu