marți, 6 septembrie 2011

Interviu cu shobolan



http://www.stardoll.com/member/shobolan
miriso3
buna


shobolan
Buna!


miriso3
Cum ti se pare stardoll?


shobolan
Pai pt mine este ff important


ca am prieteni.

miriso3
bun:)

shobolan
Si printre pr aste te afl shi u


:X
miriso3
oo ms


:X
shobolan
Am mintit?


miriso3
Nu dupa parerea mea

miriso3
de unde ai aflat de stardoll?

shobolan
 De la o pr .Mi-a zis ca-i ff tare si sa incerc

miriso3:ai castigat vre un trofeu?

shobolan
Da


La jocuri da lam reciclat din greseala






miriso3
Bine


Mersi pentru interviu
:X
shobolan
:X

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu