stardoll-my-fashioncom
miercuri, 7 septembrie 2011
Hey!Astazi la "Asa nu" o vom avea pe ddy.deea!
Hainele sunt prost alese!Cizme cu toc ??Out!Dress?Out!
Pantaloni scurti ar merge cu cu un top negru!!Nu credeti??Data viitoare fii mai atenta!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu