miercuri, 7 septembrie 2011


Hey!Astazi la "Asa nu" o vom avea pe ddy.deea!
Hainele sunt prost alese!Cizme cu toc ??Out!Dress?Out!
Pantaloni scurti ar merge cu cu un top negru!!Nu credeti??Data viitoare fii mai atenta!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu