vineri, 8 iulie 2011

CG si NCG 8.07.2011

Noua noastra CG este basttett.Felicitari basttett.
Iar noua NCG este pitipoanca_mada.Aplauze pentru pitipoanca_mada.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu