Dupa cum puteti vedea in Starplaza a aparut un nou magazin "Born On The Fourth Of Chambray".Un magazin dragut dupa parerea ea.Va mai pot spune ca acolo sunt haine si pentru cei SS si pentru cei Non-SS.Haideti sa va arat hainele magazinului.Sper sa va placa:
Dupa cum puteti vedea haine si frumoase si mai putin frumoase.
pag 2 :
Dupa parerea mea in aceasta pagina nu puteti gasi nimic frumos.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu