stardoll-my-fashioncom
joi, 4 august 2011
ASA DA
Hey!Astazi la rubrica ASA DA am ales-o pe missLittle_anne deoarece are un stil foarte cool.Este un stil mai rebel cu o coafura draguta.Si in plus este si asortata.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu