miercuri, 24 august 2011

Scriitoare noua

Buna tuturor ma numesc Alexandra iar numele meu pe StarDoll este alex-eusebiu... eu sunt noua scriitoare a acestiu site si o data pe saptamana voi scrie in rubrica Asa Da asa Nu!!...
Sper k ne vom intelge bn..
pupicii
alex-eusebiu

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu