tu:Buna!eu: Heey!
Tu : cum ai descoperit stardoll?
Eu : printr`o prietena
tu: ce stil iti place sa adopti?
eu : Rock...multa lume confunda stilul emo cu rock dar diferenta dintre ele este foarte mare
tu: Care sunt magazinele tale preferate?
eu : Pai...imi place foarte mult Miss Sixty si Fallen Angel .
tu:Ce ai face daca ai deveni NGC sau CG?
Eu : pai .....majoritatea devin NGG pentru ca sunt votate nu ca merita..dar nu prea` mi-ar pasa.....
Tu: ok ms mult! La revedere
eu : Ma bucur ca mi-ai acordat acest interviu` paaaa!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu