sâmbătă, 27 august 2011

interviu cu roxana_michael

tu:Buna!
eu: Heey! 
Tu : cum ai descoperit stardoll? 
Eu : printr`o prietena 
tu: ce stil iti place sa adopti? 
eu : Rock...multa lume confunda stilul emo cu rock dar diferenta dintre ele este foarte mare 
tu: Care sunt magazinele tale preferate?  
eu : Pai...imi place foarte mult Miss Sixty si Fallen Angel . 
tu:Ce ai face daca ai deveni NGC sau CG? 
Eu : pai .....majoritatea devin NGG pentru ca sunt votate nu ca merita..dar nu prea` mi-ar pasa..... 
Tu: ok ms mult! La revedere 
eu : Ma bucur ca mi-ai acordat acest interviu` paaaa!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu