joi, 25 august 2011

Interviu cu bybutz



SunnyDeutza21:Buna
bybutz:Hey!!
SunnyDeutza21: Cum ai aflat de stardoll?
bybutz:POi....ma jucam pe niste site-uri... si am vazut niste reclame , ma-u facut curioasa si am dat click.... si asa s-a intamplat


SunnyDeutza21: ce stil iti place sa adopti???
bybutz:Pai..de obicei rock-casual :]

SunnyDeutza21
Care sunt magazinele tale preferate de haine si accesorii???

 bybutz
:Pai de haine sunt :Fallen Angel,Evil Panda si Miss Sixty iar de accesorii:Splendid si Glam&#rus..sunt o persoana simpla de aceea eu prefer simplitatea:]

SunnyDeutza21
:Ce ti-ai cumpara daca ai avea 10 000 de SD?

bybutz
:Pai foarte multe haine,machiaje si oje insa mi-as amenaja si casa cat de frumos as putea:]

SunnyDeutza21:
Ai fost vreodata NCG? Daca da cum te simti???

bybutz
:Da am fost o data,pe 26 iulie 2011 si m-am simtit foarte implinita si suprinsa:]

SunnyDeutza21
Si cu asta am incheiat interviul!!! Cum ti sa parut????

bybutz
:Placut si interesant:]

SunnyDeutza21
Aha!!! Mersi de interviu!!! Pa-Pa!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu