SunnyDeutza21:Buna
bybutz:Hey!!
SunnyDeutza21: Cum ai aflat de stardoll? bybutz:POi....ma jucam pe niste site-uri... si am vazut niste reclame , ma-u facut curioasa si am dat click.... si asa s-a intamplat
SunnyDeutza21: ce stil iti place sa adopti???
SunnyDeutza21
Care sunt magazinele tale preferate de haine si accesorii???
bybutz
:Pai de haine sunt :Fallen Angel,Evil Panda si Miss Sixty iar de accesorii:Splendid si Glam&#rus..sunt o persoana simpla de aceea eu prefer simplitatea:]
SunnyDeutza21
:Ce ti-ai cumpara daca ai avea 10 000 de SD?
bybutz
:Pai foarte multe haine,machiaje si oje insa mi-as amenaja si casa cat de frumos as putea:]
SunnyDeutza21:
Ai fost vreodata NCG? Daca da cum te simti???
bybutz
:Da am fost o data,pe 26 iulie 2011 si m-am simtit foarte implinita si suprinsa:]
SunnyDeutza21
Si cu asta am incheiat interviul!!! Cum ti sa parut????
bybutz
:Placut si interesant:]
SunnyDeutza21
Aha!!! Mersi de interviu!!! Pa-Pa!!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu