joi, 25 august 2011

Interviu cu kittyteresa10


SunnyDeutza21:Buna!!!
KittyTeresa10:Buna!
SunnyDeutza21:Cum ai aflat de stardoll???
KittyTeresa10:Am aflat de Stardoll de la o prietena.
SunnyDeutza21:Ce stil iti place sa adopti???
KittyTeresa10:Hmmm ,mai multe.
SunnyDeutza21:Care sunt magazinele tale preferate de haine si accesorii???
KittyTeresa10:Fudge,Evil Panda,Miss Sixty,Pretty n' Love si Sunny Bunny.
SunnyDeutza21:Ce ai face daca ai fi NCG sau CG?
KittyTeresa10:As fi foarte bucuroasa.
SunnyDeutza21:Ce ti-ai cumpara daca ai avea 10 000 de SD?
KittyTeresa10:Multe,multe haine si cadorui pentru BFF-urile mele.
SunnyDeutza21:Si cu asta am incheiat interviul cum ti sa parut????
KittyTeresa10:Super tare!!!!!
SunnyDeutza21:Aha!!! Mersi de interviu!!! Pa-Pa!!!
Kittyteresa10:Pa!







Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu